KONST / Litografier / Färglitografi 9366386
nr 936 6386
Färglitografi
signerad, 43/100, 45x37
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:46:39
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr